CZK EUR

Úsvit víry a mračna nad ním

kliknutím zvětšíte
Úsvit víry a mračna nad ním Poutníkova četba
ks
Kód:110
Výrobce:Poutníkova četba
Cena : 40,- CZK
Dostupnost:skladem
Autor: Charles H. Spurgeon
Vazba: brožura
Rozměr: A5
Hmotnost: 80 g
Rok vydání: 2010
Počet stran: 80
ISBN: 978-80-904371-2-8
Zobrazit všechny kategorie, ve kterých se položka nachází

Milí čtenáři. Dostává se vám do rukou sbírka kázání knížete kazatelů Charlese Haddona Spurgeona. Za života tohoto velkého probuzeneckého kazatele 19. století, zvaného také poslední z puritánů, byla jeho kázání hojně vydávána a překládána do mnoha jazyků. Jeho nedělní kázání po řadu let ještě týž den vycházelo tiskem ve třicetitisícovém nákladu a často bylo okamžitě rozebráno.?

První dvě kázání jsou vlastně kapitolami ze Spurgeonovy knihy „Podle zaslíbení“, kde jsou součástí rozsáhlé předmluvy obsahující základní biblické pravdy o spasení. Dále v této knize najdete několik kázání kázaných ve sboru Metropolitan Tabernacle v Londýně. Jedná se o kázání, která mají nasytit věřící a pomoci jim lépe následovat Pána Ježíše Krista. Na konci knihy jsou opět dvě kapitoly převzaté z „Přednášek k mým studentům“. Byly určeny studentům biblického semináře, který Spurgeon založil, ale užitek z nich bude mít každý čtenář a zvláště pak ten, kdo se ve svém společenství podílí na službě druhý?m.

 

autor: Charles H. Spurgeon

formát: A5

rok vydání: 2010

počet stran: 80

Potřebujete poradit ? Úsvit víry a mračna nad ním Poutníkova četba

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací


Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace