CZK EUR

Jak nakupovat

Dodací lhůta

Česká Republika: Je li zboží na skladě, dodávka zboží trvá max. 7 pracovních dnů. Pokud zboží na skladě nemáme (budete o tom informováni) dodací lhůta se pohybuje kolem 2 - 3 týdnů. 

Slovensko: Dodávka zboží je závislá na aktuálním cestování prodejce na SK a pohybuje se v rozmezí 2-4 týdnů (kupující je v takovémto případě vyrozuměn emailem).  Je možné zásilku odeslat i okamžitě z ČR na náklady kupujícího (minimální cena poštovného je ovšem 250 Kč).

Poštovné a platba

OSOBNÍ PŘEVZETÍ: Po domluvě je možné osobní předání v okolí Lovosic. Poštovné a balné se v takovémto případě nehradí. Platba se provádí platbou na fakturu.

DOPORUČENĚ: Ke každé takovéto zásilce účtujeme poštovné a balné 79,- Kč. Platbu nepožadujeme předem. Kupující je povinen zaplatit fakturovanou částku převodem na účet nebo složenskou na poště v době splatnosti do 14 dnů od vydání faktury.

V PŘÍPADĚ, ŽE VÁŠ NÁKUP PŘEKROČÍ CENU 2000 Kč, POŠTOVNÉ JE ZDARMA.

PO DOMLUVĚ I NA DOBÍRKU: Po domluvě ("komentářem k objednávce", "emailem") je možné odeslat vaši zásilku i formou na dobírku. K tomuto způsobu dodávky účtujeme poplatek za poštovné a balné 120,- Kč a nevztahuje se na něj sleva při překročení nákupu nad 2000 Kč.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace